Produkty


Wesele jest to niezwykle istotne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Z tego też względu tworząc naszą ofertę skierowaną do Państwa Młodych stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług oraz prezentowanych wyrobów alkoholowych.


Wykonywane są one z najwyższej jakości spirytusu zbożowego, a także krystalicznie czystej wody. Wybieramy tych producentów, którzy cieszą się na rynku najlepszą opinią oraz oferują trunki z wyższej półki. W naszej ofercie znajdą Państwo wódki oraz wina z całego świata, co więcej dostępny jest u nas każdy rodzaj piwa. Z pewnością dopasujemy się do indywidualnych preferencji naszego klienta.


W głównej mierze bazujemy na wyrobach alkoholowych firmy Polanin. Jest ona jednym z najbardziej znanych i lubianych producentów wódek. Ich produkty cieszą się dobrą opinią zarówno w Polsce, jak i za granicami naszego kraju. Wyrabiany z dobrze dobranych i specjalnie wyselekcjonowanych składników alkohol będzie wspaniałym dopełnieniem każdego wesela lub imprezy okolicznościowej.


Oprócz unikatowego smaku oferowane są również różnorodne wzory oraz nadruki na szklanych butelkach tychże trunków. Oryginalna wódka w designerskim złoto-białym opakowaniu szklanym z pewnością będzie wspaniałą ozdobą każdego stołu.


Gwarancją świadczonych przez nas usług oraz wykorzystywanych wyrobów alkoholowych są opinie zadowolonych klientów oraz kilkuletnia działalność w branży.Różnorodność trunków oraz fachowa obsługa sprawi, że nie będziecie się musieli Państwo martwić o powodzenie wesela. Z nami każdy będzie mógł cieszyć się tym jakże wyjątkowym wydarzeniem, a całą resztą zajmą się nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy.


Przekonaj się sam, a szybko zobaczysz, że naprawdę było warto!

 

Niejednokrotnie ciężko dokładnie określić ile butelek będzie potrzebnych, przy złych założeniach może zabraknąć alkoholu lub zostać go za dużo po weselu. Aby uniknąć tego typu sytuacji i zarazem wychodząc potrzebom naszych klientów naprzeciw udostępniliśmy możliwość zwrotu alkoholu  po weselu. Podlegają mu wyłącznie nienaruszone butelki. Jako jedyni w Polsce umożliwiamy tego typu komfortowe rozwiązanie.

 Strona głównaStrona główna

KOSZYK  

(empty)

NOWOŚCI

Brak nowych produktów

PROMOCJE

Brak promocji