Regulamin sklepu


Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu!
Osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim nie zostanie on wydany!


 1. Wszystkie zamówienia przyjmowane przez sklep internetowy WWW.TRUNKIWESELNE.PL są realizowane na podstawie niniejszego regulaminu, a złożenie zamówienia jest równoznaczne z jego akceptacją.

 2. Zdjęcia produktów są przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli. Firma Collossus nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia i opisy umieszczone przy poszczególnych produktach.

 3. Sklep internetowy pod adresem WWW.TRUNKIWESELNE.PL jest własnością firmy COLLOSSUS  z siedzibą w NOWYM SĄCZU  przy ul. WĘGIERSKA 170.

 4. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu oraz oznacza wyrażenie przez Klienta zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną". W przypadku formularzy Klient zostanie poproszony o podanie pełnych danych osobowych (w szczególności danych oznaczonych jako obowiązkowe co jest konieczne akceptacji Zamówienia i jego właściwej realizacji. Niepodanie wymaganych danych może uniemożliwić akceptację Zamówienia przez Sprzedającego. Dane Klienta będą przetwarzane przez Sprzedającego wyłącznie dla potrzeb realizacji zaakceptowanych Zamówień, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępnianie jakimkolwiek osobom trzecim

 5. Klientem może być wyłącznie osoba prawna lub pełnoletnia osoba fizyczna.  W celu udokumentowania pełnoletności zamawiającego Klient zobowiązany jest przesłać mailem, bądź faksem kopię dowodu tożsamości. Przesyłka zostanie wydana wyłącznie trzeźwej osobie zamawiającej.

 6. Akceptacja Zamówienia przez Sprzedającego  oraz ustalenie warunków realizacji zamówienia kończy się zawarciem  Umowy sprzedaży.  Informacja handlowa przedstawiona na stronie WWW.TRUNKIWESELNE.PL  nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.  W celu uniknięcia wątpliwości, o których mowa w art. 70 §2 kodeksu cywilnego, przyjmuje się, że umowa sprzedaży jest zawierana w NOWYM SĄCZU, w placówce handlowej firmy  COLLOSSUS przy ul.WĘGIERSKA 170.

 7. Zamówione produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres na terenie Polski transportem własnym firmy COLLOSSUS lub mogą być odebrane przez klienta osobiście w siedzibie firmy.

 8. Koszty transportu: 
 9.    - przy odbiorze osobistym - gratis
     - przy transporcie firmy COLLOSSUS koszt uzgadniany jest indywidualnie z każdym klientem.

 10. Formy płatności:  Gotówka przy odbiorze lub płatność przelewem – nr konta bankowego zostanie wysłany z potwierdzeniem złożenia zamówienia na adres mailowy.

 11. Termin realizacji zamówienia:  do 14 dni roboczych.

 12. Do umowy sprzedaży produktów w sklepie internetowym stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim.

 13. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.

 

Regulamin

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu!

Osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim nie zostanie on wydany!

1.    Wszystkie zamówienia przyjmowane przez sklep internetowy WWW.TRUNKIWESELNE.PL są realizowane na podstawie niniejszego regulaminu, a złożenie zamówienia jest równoznaczne z jego akceptacją.

2.    Zdjęcia produktów są przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli. Firma Collossus nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia i opisy umieszczone przy poszczególnych produktach.

3.    Sklep internetowy pod adresem WWW.TRUNKIWESELNE.PL jest własnością firmy COLLOSSUS  z siedzibą w NOWYM SĄCZU  przy ul. WĘGIERSKA 170.

4.      Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu oraz oznacza wyrażenie przez Klienta zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną". W przypadku formularzy Klient zostanie poproszony o podanie pełnych danych osobowych (w szczególności danych oznaczonych jako obowiązkowe co jest konieczne akceptacji Zamówienia i jego właściwej realizacji. Niepodanie wymaganych danych może uniemożliwić akceptację Zamówienia przez Sprzedającego. Dane Klienta będą przetwarzane przez Sprzedającego wyłącznie dla potrzeb realizacji zaakceptowanych Zamówień, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych i nie będą udostępnianie jakimkolwiek osobom trzecim

5.    Klientem może być wyłącznie osoba prawna lub pełnoletnia osoba fizyczna.    W celu udokumentowania pełnoletności zamawiającego Klient zobowiązany jest przesłać mailem, bądź faksem kopię dowodu tożsamości. Przesyłka zostanie wydana wyłącznie trzeźwej osobie zamawiającej. 

6.    Akceptacja Zamówienia przez Sprzedającego  oraz ustalenie warunków realizacji zamówienia kończy się zawarciem  Umowy sprzedaży.  Informacja handlowa przedstawiona na stronie WWW.TRUNKIWESELNE.PL  nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.  W celu uniknięcia wątpliwości, o których mowa w art. 70 §2 kodeksu cywilnego, przyjmuje się, że umowa sprzedaży jest zawierana w NOWYM SĄCZU, w placówce handlowej firmy  COLLOSSUS przy ul.WĘGIERSKA 170.

7.    Zamówione produkty mogą zostać dostarczone pod wskazany adres na terenie Polski transportem własnym firmy COLLOSSUS lub mogą być odebrane przez klienta osobiście w siedzibie firmy.

Koszty transportu:

-   przy odbiorze osobistym - gratis

- przy transporcie firmy COLLOSSUS koszt uzgadniany jest indywidualnie z każdym klientem.

 

8.     Formy płatności:  Gotówka przy odbiorze lub płatność przelewem – nr konta bankowego zostanie wysłany z potwierdzeniem złożenia zamówienia na adres mailowy.

9.    Termin realizacji zamówienia:  do 14 dni roboczych.

10.       Do umowy sprzedaży produktów w sklepie internetowym stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim.

11.       W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego. 


Strona głównaStrona główna

KOSZYK  

(empty)

NOWOŚCI

Brak nowych produktów

PROMOCJE

Brak promocji