Młoda Para 2

Wizerunek Młodej Pary w subtelnym wydaniu. Satyna naniesiona na butelkę uszlachetnia jej wygląd i niewątpliwie  zaspakaja wymagania weselnych gości, ceniących gust i perfekcję w każdym calu.

Więcej szczegółów

Zapytaj o cenę

Jako jedyni w Polsce udostepniamy Państwu możliwość zwrotu alkoholu po weselu, jeśli butelki zostały nienaruszone.


Wizerunek Młodej Pary w subtelnym wydaniu.S atyna naniesiona na butelkę uszlachetnia jej wygląd i niewątpliwie  zaspakaja wymagania weselnych gości, ceniących gust i perfekcję w każdym calu. Złote zdobienia nadają jej niepowtarzalnego uroku. Butelka ta została przygotowana z myślą o umieszczeniu na niej, za dodatkową opłatą, imion Nowożeńców, co podkreśla jej szczególny charakter. 


Zawartość stanowi wódka produkowana na bazie krystalicznej wody i spirytusu zbożowego. Pozbawiona nadmiernej ostrości przez powielane procesy filtracji, wódka Młoda Para stanowi niewątpliwie idealne dopełnienie weselnego przyjęcia.


Posiada certyfikat WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ. Produkowana jest zgodnie z rygorystycznymi normami ISO HACCP. Posiada ogranicznik nalewu. Butelka satynowana.


Cechy produktu:Jako jedyni w Polsce udostepniamy Państwu możliwość zwrotu alkoholu po weselu, jeśli butelki zostały nienaruszone.

  • Alkohol: wódka czysta, 40% obj.
  • Pojemność: 500 ml
  • Smak: typowy dla tego rodzaju wyrobu, łagodny
  • Barwa: wyrób bezbarwny

KOSZYK  

(empty)

NOWOŚCI

Brak nowych produktów

PROMOCJE

Brak promocji